• Рус
  • Укр
  • Eng

Медіафасад у ТРЦ «Planeta Mall»

У Planeta Mall вперше в Україні буде створено медіафасад на основі світлодіодних пікселів. Подібна технологія використовується на фасадах з великою та надвеликою площею і успішно застосована на найвищому хмарочосі у світі Бурдж-Халіфа в Дубаї. Впровадженням і розробкою медіа архітектури займається компанія «CMS».

Медіа архітектура буде являти собою LED пікселі, розміщені в фасадних ламелях. Площа даного фасаду складе більше 2500 квадратних метрів, що дозволить транслювати різноманітний контент від простих текстових повідомлень до відео і динамічною графіки. Для Харкова це буде найбільший медіафасад, який стане яскравою і інноваційною прикрасою міста. ТРЦ «Planeta Mall», буде дивувати своїх відвідувачів і кожен день створювати незабутні позитивні емоції.

Головною перевагою унікальної технології є створення медіафасаду будь-якої конфігурації. “Геометрія Planeta Mall має свої архітектурні особливості – хвилеподібні форми і наявність округлих кратерів. Розширення медіафасаду також є нестандартним і становить 400мм по горизонталі і 100мм по вертикалі, що вимагає особливого підходу до підготовки і виведенню контенту. Для демонстрації відео, графіки та анімації буде створено спеціальне програмне забезпечення” – коментує керівник компанії “CMS” Олег Богомолов.

За словами головного керуючого директора ТРЦ, Катаріни Бебія, яскравий фасад буде привертати увагу та підкреслить архітектуру Planeta Mall. Він стане його візиткою карткою, яка доповнить дизайн концепцію об’єкта, виконану в космічно-планетарному образі. «Завдяки сучасним технологіям, застосованим на медіафасаді, у ТРЦ з’явиться унікальна можливість дивувати своїх відвідувачів і кожен день створювати незабутні емоції. Planeta Mall стане невід’ємною частиною пам’яток міста і буде не менш відомим у Харкові, ніж Бурдж-Халіфа в світі», – уточнює Катаріна.