• Рус
  • Укр
  • Eng

ТРЦ «Planeta Mall» розмістив вивіску

Торгово-розважальний центр «Planeta Mall», який буде відкритий вже в цьому році, розмістили одну з фасадних рекламних вивісок.

Історія цього об’єкта торговельної нерухомості склалася дуже цікава, оскільки Харків’яни називали його по-різному протягом 10 років: «Магелан», «Країна», «Караван», «Ашан», і навіть ім’ям розташованого поруч ТЦ «Метро». Справа в тому, що коли у далекому 2011 році торговий центр «Магелан» відкрив свої двері, не було жодної вивіски і позначення. Жителі міста називали торговий центр іменами працюючих в ньому продуктових вищевказаних супермаркетів (орендарів).

У нас з’явилися ексклюзивні фото з процесу монтажу вивісок всіх раніше діючих супермаркетів в даному торгово-розважальному центрі, а також фото розміщення вивіски нового ТРЦ «Planeta Mall». Це підтверджує факт, що нарешті з’явиться можливість правильно згадувати назву об’єкта керуючої компанії.

ТРЦ «Planeta Mall» знаходиться за адресою м.Харків, вул. Кільцевій Шлях, 4а. Раніше об’єкт мав назву «Магелан», але після зміни власника був перейменований і були розпочаті роботи по глобальній зміні формату і розвитку проекту – ребрендинг, будівництво другої черги, реновація першої черги. На сьогоднішній день це найбільший ТРЦ східної України (GBA – 110,000кв.м. GLA 70,000кв.м.).

Джерело “Наш Харьков”