• Рус
  • Укр
  • Eng

Кінотеатр “Wizoria” у ТРЦ “Planeta Mall”

7-ми зальний кінотеатр, сучасний кіномаркет, зручний мобільний додаток, попкорн від кіно-шефа і сервісність– все це частина нової культури відвідування кінотеатру «Wizoria» у ТРЦ «Planeta Mall».

Великі екрани. Вражаючий звук. Зручні крісла

Широкоформатні екрани зі срібним покриттям, найсучасніше проекційне обладнання , звукові системи останнього покоління Dolby Digital та м’які ергономічні крісла. Окрім відмінної якості зображення та звуку, ми подбали, аби з будь-якої точки у залі було гарно видно екран, тому усі ряди без винятку підняті на 1,7 м, а останні ряди оснащені LUX-місцями – шкіряними розкладними кріслами підвищеного комфорту.

Нестандартні рішення:

Кіномаркет – наші гості самі зможуть вирішити – додати лід в напій чи ні, якого об’єму попкорну вистачить на сеанс фільму, з яких складових зібрати собі хотдоги і який стакан з топпером обрати дитині.

Мобільний додаток з новими функціями – надіслати куплені квитки друзям, поділитися вподобанними фільмами у мессенджерах, додати кіновізит до календаря чи у нагадування, використати подарунковий сертифікат, Apple Wallet (для IOS).

Головна мета кінотеатру – комфорт гостей без черг та високий рівень сервісності команди. Загальна площа кінотеатру «Wizoria» складає 2 346 кв.м. На сьогоднішній день кінотеатри вже успішно працюють у Києві, Полтаві та Миргороді. Незабаром і Харків’яни зможуть оцінити новий рівень кіноперегляду та проведення дозвілля.

Кінотеатр «Wizoria»