• Рус
  • Укр
  • Eng
Про ТРЦ Planeta Mall
Більш
ніж 300 магазинів і бутиків
ЗРУЧНИЙ ПАРКІНГ НА 1500 МІСЦЬ
Більш ніж 6000кв. метрів розваг та відпочинку

«Planeta Mall» – це унікальний ТРЦ регіонального значення, який входить в ТОП найбільших торгово розважальних центрів України. Його унікальність полягає у творенні сучасного глобального простору для шопінгу та відпочинку, для бізнесу та розвитку на новому рівні в масштабах 110 000кв. метрів. 3 поверхи великих і просторих галерей, 2 крила поділяючих ТРЦ на шопінг та розважальні зони, по-справжньому дозволять Вам приємно проводити час разом з друзями і сім’єю. Зручне розташування з розвиненою транспортною розв’язкою, забезпечить відвідування центру, як на авто, так і на громадському транспорті з будь-якої частини міста та області.
Для ТРЦ «Planeta Mall» є пріоритетним відповідати і перевершувати очікування своїх відвідувачів по відношенню до комфортного, цікавого, безпечного шопінгу і проведення дозвілля. В одному місці для Вас представлені найвідоміші світові бренди і пропозиції, що б кожна людина була щаслива і унікальна. Бутики, продуктовий супермаркет, магазин електроніки, кінотеатр, дитячий розважальний центр, кафе і ресторани, різні послуги та багато іншого, зібрано в одному глобальному просторі для Вашої зручності і блага.

300 магазинів
Одяг та взуття, аксесуари, ювелірні прикраси, спортивні товари, електроніка, товари для будинку, продукти харчування, зоотовари та багато іншого
Докладніше
6000кв. метрів розваг і відпочинку
Кінотеатр, дитячий розважальний центр, атракціони, зони відпочинку та багато іншого
Докладніше
20 кафе і ресторанів
Фуд-корт з широким і цікавим вибором закладів на будь-який смак
Докладніше
Краса і здоров'я
Косметика і парфумерія, товари гігієни, аптека, б'юті послуги та інше
Докладніше